Vize Başvuru Ve
Bilgi Formu
GÖNDER
​Dubai Vizesi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular
Dubai vizesi nasıl alınır?
Dubai vizesi için gerekli belgeler ile ilgili bölümlerini doldurulduktan sonra Dubai Başkonsolosluğu veya bağlı vize merkezlerine  vize talebi isteğinde bulunabilirler. Dubai vize verirken ciddi araştırmalar yapan, zor karar veren ülkelerden birisidir. Herhangi bir vatandaşlığa vize konusunda ayrıcalık tanımaz.
 
Dubai vizesi 2022 yılı ücreti ne kadardır?
Dubai vizesi 2022 yılı ücreti çocuklar ve yetişkenler için 140 Dolar olarak ücretlendirilmiştir. (Seyahat poliçesi fiyatları dahil değildir)
 
Dubai vizesi başvuru süreci ne kadar sürer?
Dubai vizesi başvuru süreci 48 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Vize süresinin uzatılması gibi durumlar söz konusu olmadığı sürece.
 
Dubai vize türleri nelerdir?
Dubai vize türleri seyahat amacına göre ticari ve turistik olmak üzere ikiye ayrılır.
 
Dubai çalışma vizesi nasıl alınır?
Dubai çalışma vizesi için gerekli evraklarınızı topladıktan sonra işvereniniz aracılığıyla başvuru yapmanız gerekmektedir. Dubai çalışma vizesi başvuru işlemleri Türkiye’den yapılmamaktadır. Çalışma vizesi başvurusunu Dubai’de çalışacak firma ile birlikte yapılması gerekir.
 
Dubai öğrenci vizesi nasıl alınır?
Dubai öğrenci vizesi https://www.alovizehatti.com/dubai-vizesi internet sayfamızdan  gerekli evraklar öğrenilip evrakların temin edilmesinden sonra başvuru merkezimizde başvuru formu alarak  başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
Dubai turistik vizesi talep edilen evraklar hangileridir?
Dubai turistik vizesi talep edilen evraklar kişisel durumumuza bağlı olarak  bazı ek belgeler de gerektirebilmektedir. Bu nedenle https://www.alovizehatti.com/dubai-vizesi adresinden sizin için gerekli olan evrakları öğrenebilirsiniz.
 
Dubai Schengen vizesi istiyor mu, Schengen vizesi nedir?
Dubai schengen vizesi talep etmiyor. Avrupa Birliğine üyesi ülkelerin 1995 yılında aralarındaki sınırları kaldırmak amacı ile oluşturduğu vize çeşidine Schengen vizesi denmektedir. Schengen anlaşmasına sahip olan ülke vatandaşları anlaşmayı kabul etmiş olan ülkeler arasındaki seyahatlerinde herhangi bir vize işlemine tabi tutulmamaktadır.

Dubai vize süresi ne kadardır?
Dubai vizesinin süresi 90 gün olarak belirlenmiştir.
 
Dubai Vizesi için gerekli evraklar nelerdir?
Dubai vizesi için gerekli olan belgeleri https://www.alovizehatti.com/dubai-vizesi internet sitemizden  bilgi edinebilirsiniz.
 
Dubai vize danışmanlık hizmetini nasıl alabilirim?
Dubai vize danışmanlık hizmetini vize merkezimizden alabilirsiniz. Dubai vize danışmanlık hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz: 0216 345 29 27   0507 622 14 12
 
Dubai vizesi Yeşil Pasaport sahipleri için gerekli midir?
Dubai vizesi Yeşil Pasaport sahipleri için gerekli değildir. Hangi tip pasaportlarla hangi ülkelere vizesiz seyahat edilebilceğini öğrenmek için https://www.alovizehatti.com/vize-rejim-tablosu  adresimizde bilgi edinebilirsiniz.
 
Dubai vize reddi halinde itiraz edebilir miyim?
Dubai ret alma durumunda Dubai turistik vize başvurunuz Dubai göçmenlik ofisine mail yoluyla gönderildiği için itiraz etme hakkınız bulunmamaktadır. Dubai turistik vize başvurunuz tekrar yapma hakkınız bulunmaktadır.
 
Dubai vize talep dilekçesi neler içermelidir?
Dubai vize talep dilekçesi İngilizce ya da Arapça olarak yazılabilir. Ziyaret tarihlerini ve nedenini gösteren mühürlü bir dilekçe olmalıdır. Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu’na yazılacak olan vize başvuru dilekçesi açık ve net bir şekilde yazılmalıdır.
 
Dubai vizesi başvuru formu nasıl doldurulur?
Dubai konsolosluğu tarafından hazırlanan vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Dubai vize başvurusu için doldurulacak başvuru formu kişinin kendi ülkesindeki ve Dubai iletişim bilgilerini içermelidir. Başvuru formu, başvuru sahibinin milliyetine bağlı olarak İngilizce yada Arapça doldurulmalıdır.
 
Dubai Vize Randevusu nasıl alabilirim?
Dubai vizesi için randevu almak üzere 0216 345 29 27 numaralı telefondan üzerinden ya da vize@alovizehatti.com internet adresimiz  üzerinden bize ulaşabilirsiniz
 
Dubai vize uzatma işlemlerini nasıl yapabilirim?
Dubai vizesi için uzatma işlemleri yapılamamaktadır.

Adresimiz

Osmanaga Mah.Söğütlüçeşme cad.Elbek iş hanı no:82 D:405
Kadıkoy / İstanbul

0507 622 14 12 444 8493 (444 VİZE ) vize@alovizehatti.com
Arayın
444 8493 (444 VİZE )
Arayın
0507 622 14 12